Montaż wykładzin Warszawa

Montaż wykładzin Warszawa.

Montaż wykładzin  Warszawa. Naszą specjalnością jest montaż wykładzin na terenie Warszawy jak również całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokim standardom, którymi kierujemy się w naszej pracy, możemy zaoferować usługi na wysokim poziomie.

Nasza oferta obejmuje montaż wykładzin pcv oraz dywanowych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług m.in. dla: szkół, przedszkoli, placówek medycznych, sklepów, biur, urzędów i zakładów przemysłowych. Pracujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale realizujemy również zlecenia w innych rejonach Polski.

Wykonujemy wszystkie prace, które są niezbędne przy wymianie wykładziny. Wynosimy meble, zrywamy stare wykładziny, sporządzamy w

ylewki, montujemy wykładziny oraz listwy przyścienne. Zajmujemy się również malowaniem ścian. W razie konieczności pracujemy w godzinach wieczornych i nocnych. Sposób realizacji  zleceń staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Korzystamy z profesjonalnej chemii budowlanej.

Montaż wykładzin pcv

Wykładziny pcv to najbardziej praktyczne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzą się tam gdzie chcemy łatwo utrzymać czystość. Przy tym są bardzo trwałe, przy prawidłowym użytkowaniu będą spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Najczęściej są stosowane w obiektach szkolnych i opiekuńczych, placówkach medycznych, centrach usługowych i przemysłowych.

Montaż wykładzin lvt

Wykładziny lvt (luxury vinyl tiles) to materiał coraz częściej stosowany w Polsce. Jest to gruba wykładzina pcv w postaci paneli. Najczęściej swoim wyglądem panele lvt do złudzenia przypominają podłogę drewnianą.  Są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i jednocześnie eleganckie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie rekomendowane do biur, sklepów i np. hoteli.

Montaż wykładzin dywanowych

W biurach najczęściej stosuje się wykładziny dywanowe pętelkowe lub igłowane. Dobrym rozwiązaniem są płytki dywanowe. Dzięki swojej konstrukcji są bardzo solidne. Nadają się pod fotele na kółkach. W razie konieczności w łatwy sposób można wymienić najbardziej zniszczone i zabrudzone obszary.

Montaż wykładzin z linoleum i kauczukowych

Wykładziny z linoleum i kauczuku to naturalne produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Są trwałe i ekologiczne. Często instaluje się je np. w sklepach, szkołach i placówkach medycznych.