Cennik

Układanie wykładziny Warszawa cennik.

Układanie wykładziny Warszawa cennik.

 

Ceny usług dla powierzchni powyżej 30 mkw.

Montaż wykładziny dywanowej w rolce od 20 zł/mkw.

Montaż wykładziny dywanowej w płytce od 20 zł/mkw.

Montaż listew przypodłogowych od 6 zł/mkw.

Montaż wykładziny pvc w rolce od 20 zł/mkw.

Montaż wykładziny pvc w rolce + wywinięcie cokołu z zgrzewaniem od 30 zł/mkw.

Montaż wykładziny pvc w płytce lub panelu winylowym od 30 zł/mkw.

Szpachlowanie podłoża od 10 zł/mkw.

Wylanie mas samopoziomujących od 10 zł/mkw.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi brutto bez uwzględnienia kosztów materiałów. Ostateczna cena usługi może być przedstawiona, dopiero po ustaleniu dokładnego zakresu prac. W zależności od rodzaju i wielkości zleconych prac możliwe są rabaty.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacji różnego typu wykładzin. Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa mazowieckiego. Mamy doświadczenie obejmujące tysiące projektów. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Aby wykładzina została zamontowana zgodnie z zaleceniami producentów, instalator musi posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności. Proces układania wykładziny składa się z wielu etapów. W każdym z nich stosuje się specjalistyczne narzędzia.  Jedynie przestrzeganie odpowiednich zasad umożliwia uzyskanie zadowalającego i trwałego efektu. Każda realizacja jest nieco inna. Powoduje to konieczność podejmowania  szybkich i trafnych decyzji, dotyczących zastosowania odpowiednich metod i rozwiązań.

Układanie wykładziny możliwe jest jedynie na odpowiednio przygotowanym  podłożu. W przypadku nierównych podłoży zalecane jest wykonanie wylewki wygładzającej. Czas schnięcia takiej wylewki zależny jest od rodzaju użytego materiału oraz temperatury i wilgotności. Istnieją wylewki tzw. szybkoschnące. Dzięki ich zastosowaniu montaż wykładziny możliwy jest już po kilku godzinach.  Jest to jednak rozwiązanie stosunkowo drogie.  Tańsze wylewki schną od 2 do 4 dób. Czas ten może się znacznie wydłużyć, gdy temperatura w pomieszczeniu jest niska, a wilgotność wysoka.  Temperatura i wilgotność w pomieszczeniu powinny posiadać ustaloną przez producentów materiałów wartość. Ważna jest jakość użytych do prac środków. Stosujemy chemię budowlaną przeznaczoną dla profesjonalistów. W przypadku małych nierówności i spękań, wystarczające będzie użycie szpachli do posadzek.