Wykładzina dla szkół

Naszą specjalnością jest wykładzina dla szkół i innych placówek edukacyjnych i wychowawczych znajdujących się na terenie miasta Warszawa.  W przypadku szkół i przedszkoli najlepiej sprawdzą się wytrzymałe wykładziny PCV,  kauczukowe lub linoleum. Ciekawe wzory i kolorystyka zapewnią przyjemną atmosferę w pomieszczeniach.

Wykładzina dla szkół powinna charakteryzować się wysoką klasą ścieralności. Taki typ materiału zapewni wieloletnie użytkowanie. W przypadku sal lekcyjnych odpowiednia będzie wykładzina w klasie  ’33’. Na korytarzu najlepiej zamontować materiał w klasie  ’34’.  Nie bez znaczenia jest również właściwa twardość sklasyfikowana jako K5. Kolejnym ważnym parametrem jest wysoka odporność na ścieranie (grupa wykładzin T). Na komfort użytkowania wpływa również poziom redukcji dźwięków. W tym przypadku sprawdzi się zdolność redukcji dźwięków na poziomie minimum 19dB. Do sal komputerowych możemy zaproponować wykładziny które przeciwdziałają zakłóceniom wywołanym przez działanie elektryczności statycznej.

Nie bez znaczenia jest również odpowiednie przygotowanie podłoża. Najodpowiedniejsza w przypadku podłóg z pcv będzie specjalistyczna wylewka. W sytuacji w której sala musi być szybko udostępniona do użytku stosuje się posadzki i wylewki o skróconym czasie schnięcia.

W przypadku szkół  często zachodzi potrzeba usunięcia wcześniej zainstalowanego parkietu. Przed dalszymi pracami konieczne jest pozbycie się z podłoża subitu lub smoły za pomocą której przytwierdzony był parkiet. Substancje te mogą być szkodliwe dla zdrowia. Takie prace wymagają odpowiedniego sprzętu i wiedzy BHP.

Oferujemy wysokiej klasy, bardzo trwałe wykładziny pcv heterogeniczne lub homogeniczne. Stosowane przez nas materiały posiadają wszelkie atesty niezbędne w przypadku szkół i innych placówek.

Szeroka gama produktów zapewnia możliwość wyboru kolorystyki która będzie pasowała do innych pomieszczeń w budynku. Możliwości tworzenia wzorów i ciekawych zestawień kolorystycznych są bardzo duże. Właściwa kolorystyka i wzornictwo może całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia i wpłynąć na odczucia związane z jego użytkowaniem.

W salach gimnastycznych doskonale sprawdzi się wykładzina sportowa o odpowiednich parametrach. W pomieszczeniach biurowych lub wypoczynkowych najwłaściwsza będzie wykładzina dywanowa w płytkach lub panele lvt.

Pozostała oferta…