Wymiana wykładziny

Wymiana wykładziny w miejscu pracy lub domu.

Nic nie jest wieczne. Dlatego jeżeli pomieszczenie jest intensywnie używane z czasem przychodzi konieczność jego remontu. Wymiana wykładziny w wszelkiego typu pomieszczeniach nie musi być jednak bardzo uciążliwa. Dzięki naszemu doświadczeniu i dobrej organizacji oraz elastyczności możemy dostosować  nasze usługi tak żeby spełnić najwyższe wymagania.

Oferujemy:

Wykładzinę dla szkół i przedszkoli

Wykładzinę do biur i instytucji

Wykładzinę dla placówek medycznych

Wykładzinę do obiektów handlowych

Często zachodzi potrzeba wymiany wykładziny bez konieczności przerywania i utrudniania pracy danej firmy lub instytucji. Jest to jak najbardziej możliwe. Prace można prowadzić w godzinach popołudniowych lub w soboty i niedziele. W przypadku dużej liczby mebli najwłaściwsza będzie instalacja wykładziny w płytkach. Istnieje jednak również ewentualność wymiany na wykładzinę w rolce. Instalacja wykładziny może przebiegać etapami. W naszej pracy kierujemy się zasadą aby prace przez nas wykonywane były jak najmniej uciążliwe.

Wszelkiego rodzaju prace instalatorskie mogą być przyspieszone dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Jeżeli zachodzi konieczność przygotowania wylewki można użyć specjalistycznych materiałów szybkoschnących. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalacja wykładziny następuje nawet w dwie godziny po zakończeniu wylewania wylewki. Obecnie do przyklejania wykładzin używa się klejów nisko-emisyjnych które są obojętne dla zdrowia. Charakteryzują się również neutralnym zapachem. Wraz z wymianą wykładziny możemy zaproponować Ci pomalowanie ścian.  Takie połączenie może sprawić że powrót do nowego/starego biura będzie pozytywną niespodzianką.

W naszej ofercie znajdują się wszelkie prace związane z wymianą wykładziny:

-dostawa wykładziny;

-dostawa materiałów niezbędnych przy montażu (wylewki, szpachle, kleje);

-przenoszenie mebli;

-zrywanie i utylizacja starej wykładziny;

-przygotowanie podłoża ( wylewka wygładzająca lub szpachlowanie);

-instalacja wykładziny elastycznej( np pcv, linoleum, wykładzina kauczukowa,lvt) lub dywanowej (w płytce lub rolce);

-instalacja listew progowych i przyściennych.

U nas nie pracują przypadkowi ludzie.  Dobry fachowiec potrafi odpowiednio zorganizować prace. Dzięki doświadczeniu i pomysłowości czas pracy zostaje skrócony, a jakość wykonanego zlecenia pozostaje na wysokim poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i zapoznania się z  resztą oferty.